Papilio Vestuvinės Suknelės

Vestuvinių suknelių gamintojas Papilio tai ypatingas prekės ženklas, ypatinga filosofija, ypatingos vestuvinės suknelės. Šiandien šio ženklo suknelės parduodamos geriausiuose vestuvinių suknelių salonuose daugiau nei 100 šalių.

Papilio prisistatė kaip kompanija, turinti stiprų potencialą, stiliaus jausmą. Vestuvinių ir vakarinių suknelių kolekcijose įkūnyta vos juntamai griežta elegancija su aiškiu prabangos akcentu. Visi modeliai pasiūti iš brangių, elitinių medžiagų. Nepakartojamą žavesį ir moteriškumą vestuvinėms suknelėms suteikia prancūziški rankų darbo nėriniai. Suknelių siluetai idealūs, įvairių tipų, kartais žavingai įžūlūs. Papilio tiesiog įpūtė naujų vėjų į vestuvinių suknelių madą. Nuotaka vilkėdama Papilio vestuvinę suknelę visada demonstruoja individualumą.

Papilio kompanijos svarbiausia užduotis – suteikti neribojamą unikalių vestuvinių suknelių pasirinkimo galimybę, skirtingą skonį turinčioms merginoms. Papilio taip pat rūpinasi nuotakomis, kurios vestuvinei suknelei gali skirti mažiau lėšų, tačiau turi išlavintą skonį, subtilų grožio, stiliaus ir mados jausmą. Jūsų pasirinkimas garantuos idealų drabužio kritimą, brangių, natūralių ir prašmatnių pluoštų audinius, suteiksiančius harmoniją ir patogumą, šventės ir laimės pojūtį.